10 کاری که Ezlo Atom می تواند برای شما انجام دهد

بیشتر افراد زمانی که در مورد کنترل خانه صحبت می کنند منظورشان فقط کنترل چراغ ها و راحت کردن کارها در خانه برای شماست. Atom می تواند تمام این کارها را انجام دهد ، اما ما تصمیم گرفتیم تا خلاقیت بیشتری به خرج داده و به مزایایی فکر کنیم که کمتر مورد توجه بوده اند.

بنابراین ما یک لیست از 10 کاری که می توان با کنترلر خانه هوشمند Ezlo Atom انجام داد را تهیه کرده ایم  ، اما ممکن است شما کار خلاقانه ای جز این 10 کار را پیشنهاد دهید ، در این صورت می توانید روش خلاقانه خود را با ما به اشتراک گذاشته تا ما روش خلاقانه شما را به این لیست اضافه کنیم.

روز اول – جلوگیری از آسیب در صورت نشت آب

Ezlo Atom  خود را با یک سنسور تشخیص نشت آب توسط تکنولوژی بی سیم z-wave  متصل کرده و در صورت تشخیص نشت آب توسط سنسور ، پس از قطع آب اصلی به شما هشداری مبنی بر نشت آب می دهد. بنابراین می توانید یک اتفاق کوچک را قبل از تبدیل شدن به یک اتفاق بزرگ متوقف کنید.

حال ببینیم نصب یک سنسور تشخیص نشت آب در خانه هوشمند چقدر آسان است .

ببنیم …

روز دوم – از ماهی خود مراقبت کنید

Ezlo Atom  خود را با یک پریز برق که مجهز به حسگر اندازه گیری  انرژی می باشد جفت کنید و پمپ آب آکواریوم خود را به آن وصل کنید. پریز برق هوشمند به شما این امکان را می دهد که اگر پمپ آب از کار افتد به شما هشدار داده و شما قبل از آن که دیر شود آن را تعمیر کنید.

حال ببینیم جابجایی پریز هوشمند z-wave در خانه هوشمند چقدر آسان است.

ببینیم…

روز سوم – محافظ از حیوان خانگی خود

حتی اگر به حیوان خانگی خود آزادی دهید تا به بیرون رود ، Ezlo Atom خود را با یک سنسور هوشمند  درب / پنجره (روی درب سگرو) جفت کنید و مطمئن شوید که او به داخل خانه باز می گردد.

حال ببینیم نصب یک سنسور درب و پنجره در خانه هوشمند چقدر آسان است .

ببنیم …

روز چهارم – امنیت درب های خود را افزایش دهید

فقط به این دلیل که درب خانه شما  شما بسته به نظر می رسد به معنای آن نیست که امنیت آن تامین باشد. با جفت کردن Atom با یک سنسور درب ، خانه هوشمند خود را هم در روز و هم در شب امن کنید.

حال ببینیم نصب یک سنسور درب در خانه هوشمند چقدر آسان است .

ببنیم …

روز پنجم – بررسی نامه ها  یا بسته های دریافتی خود

منتظر چیز مهمی هستید؟ اتم شما حتی می تواند هنگام ورود نامه به شما اطلاع دهد. کافی است آن را با یک سنسور درب که در صندوق پستی شما قرار داده شده است جفت کنید .

حال ببینیم نصب یک سنسور درب و پنجره در خانه هوشمند چقدر آسان است .

ببنیم …

روز ششم – ارسال دستور صوتی در خانه هوشمند بدون تایپ کردن یا فشردن دکمه

با استفاده از ویژگی VOI Ezlo ، می توانید از Atom خود برای ارسال دستورات صوتی  به هر دستگاه کنترل شونده استفاده کنید.

درباره Ezlo VOI بیشتر بدانید

روز هفتم – ورودی خانه خود را روشن نگه دارید

Ezlo Atom خود را با یک لامپ روشنایی در ایوان خود جفت کنید و برای آن یک سناریو بنویسید تا دیگر هرگز به خانه تاریک وارد نشوید.

ببینید ایجاد یک سناریو در کنترلر خانه هوشمند Ezlo Atom چقدر آسان است

روز هشتم – هزینه خنک کردن خانه خود را کاهش دهید

کنترلر خانه هوشمند Atom را با سنسورهای هوشمند دما و پرده های هوشمند جفت کنید و برای آن یک سناریو بنویسید تا در وسط روز در صورتی که دمای خانه بالا رفت پرده ها بسته شوند.

روز نهم – وقتی کسی در خانه نیست در مصرف انرژی صرفه جویی کنید

بسته به نوع دستگاههایی که با کنترلر Atom خود زوج کرده اید ، قرار دادن خانه هوشمند شما در حالت Away باعث خاموش شدن چراغهای شما ، و تنظیم ترموستات های هوشمند برای صرفه جویی در مصرف انرژی در هنگامی که هیچ کس در خانه نیست خواهد شد.

در مورد حالت های خانه ورا بیشتر بدانید

 

روز دهم – مراقبت از نوجوانان

کنترلر خانه هوشمند Atom را با سنسور درب هوشمند جفت کنید و برای آن یک سناریو بنویسید تا در صورت باز شدن درب یخچال به شما اطلاع دهد.

 

ببینیم…

نوشته شده توسط خانه هوشمند کیان دور اندیش در تاریخ 20/05/26 ساعت 2020 می 20 | تعداد دیدگاه‌ها: ۰ دیدگاه | دسته‌بندی: بدون دسته بندی | برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *