راه اندازی دستیار صوتی آمازون الکسا

الکسا نامیست که می‌تواند در قالب دستگاه‌های مختلفی (به خصوص در دستگاه‌هایی نظیر بلندگوی آمازون اکو) هر موقع به آن احتیاج داشتید کنار شما باشد. در حال حاضر دستیار آمازون الکسا (Amazon Alexa) در بسیاری از محصولات شرکت های حوزه فناوری قرار گرفته است و می‌توان آن‌ها را در انواع خانه های هوشمند ، بلندگو‌ها، ربات های هوشمند، لامپ های هوشمند و غیره مشاهده کرد.دستیارصوتیالکسا مبتنی بر صوت بوده و قادر است وظایف مختلفی را نظیر پخش موسیقی، کنترل گجت های هوشمند خانگی، خاموش ویا روشن کردن چراغ‌های منزل، قفل درها و حتی تنظیم ترموستات را انجام دهد. برای راه اندازی دستیار صوتی آمازون ، ابتدا منبع تغذیه الکسا را متصل نموده و آن را روشن نمایید ، سپس اپلیکیشن آمازون الکسا (Amazon Alexa) را دانلود و بر روی گوشی یا تبلت هوشمند خود نصب نمایید.

برای خرید آمازون الکسا کلیک کنید

برنامه Amazon Alexa را باز کرده و گزینه CREATE A NEW AMAZON ACCOUNT را انتخاب نمایید.

پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده ، گزینه CREATE A NEW AMAZON ACCOUNT را انتخاب کنید.

یک ایمیل برای شما از سمت الکسا ارسال خواهد شد که حاوی یک عدد شش رقمی می باشد ، عدد شش رقمی ارسالی را در کادر زیر وارد کرده و گزینه Verify را انتخاب نمایید.


سپس گزینه Continue را انتخاب نمایید.

سپس ازگزینه Setting up amazon Echo را انتخاب نمایید.

در دو مرحله بعد مدل دستیار صوتی آمازون الکسا خود را انتخاب نمایید.

سپس گوشی و یا تبلت هوشمند خود را به wifi دستیار صوتی آمازون الکسا (که بدون رمز عبور می باشد) متصل کرده تا برنامه بتواند دستیار صوتی را پیدا کند.

نوشته شده توسط خانه هوشمند کیان دور اندیش در تاریخ 20/07/01 ساعت 2020 ژانویه 13 | تعداد دیدگاه‌ها: ۰ دیدگاه | دسته‌بندی: خانه هوشمند | برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *