کلید لمسی پنج پل هوشمند Heltun

بررسی اجمالی:

کلید لمسی هوشمند Heltun با تکنولوژی Z-Wave کار میکند که می تواند خانه هوشمند شما را تبدیل به یک خانه قابل برنامه ریزی نماید.

این کلید در خانه های هوشمند جایگزین کلید های سنتی شده و دارای 5 خروجی 5 آمپر برای کنترل روشنایی ،  کنترل موتور و .. می باشد.

این کلید لمسی هوشمند طوری طراحی شده که در قوطی های معمولی قابل نصب باشد.

همچنین این کلید لمسی هوشمند دارای دو ورودی بوده که یک ورودی به عنوان ورودی برای خروجی 1 تا 3 و ورودی دیگر به عنوان ورودی برای خروجی های 4 و 5 طراحی شده است.

کلید لمسی هوشمند Heltun مجهز به سنسور دما ، رطوبت و نور می باشد.

نور پس زمینه در کلید لمسی هوشمند Heltun به دو رنگ آبی و قرمز می باشد که میزان نور آن میتواند به صورت دستی یا بسته به میزان نور محیط تنظیم گردد.

مشخصات فنی:

دارای 5 خروجی 5 آمپر

دارای 2 ورودی

قابلیت استفاده از 2 خروجی آن به عنوان کنترل موتور

مجهز به سنسورهای دما ، رطوبت و نور

ابعاد فریم: 89*89*9 mm

ابعاد پشت (داخل قوطی) : 53*53*28 mm

دمای کار : -10 – +60 °C

ولتاژ تغذیه : 100 – 230 VAC / 50-60 Hz

مصرف انرژی کلید لمسی هوشمند : 1.5W

محدوده اندازی گیری دما : / -30 – +80 °C با دقت 0.5±

محدوده اندازه گیری رطوبت : 0 – 80 % / با دقت 0.3%

مقاومت در برابر عوامل خارجی : IP21

نصب و راه اندازی :

توصیه می شود نصب و راه اندازی توسط افراد آموزش دیده انجام شده و همچنین کلید لمسی هوشمند در خانه هوشمند به دور از تابش نور مستقیم خورشید نصب گردد.

سازگاری با کنترلر های خانه هوشمند Z-Wave :

کلید لمسی هوشمند Heltun با بیشتر کنترلر های خانه هوشمند Z-Wave  در دنیا ( Vera , Fibaro HCL & HC2 , Eedomus , Popp-HUB , Z-Wave.me , HomeSeer , Zipato , … ) سازگار می باشد.

اضافه کردن کلید لمسی هوشمند  Heltun به شبکه Z-Wave :

کنترلر خانه هوشمند را به حالت inclusion برده و دو دکمه از کلید لمسی هوشمند Heltun را به مدت 3 ثانیه نگهدارید ، دو دکمه بالا به ترتیب به رنگ های آبی و قرمز روشن می شوند سپس اگر عملیات اضافه کردن کلید لمسی هوشمند Heltun به شبکه Z-Wave به درستی انجام شود دو دکمه بالایی به رنگ آبی روشن و در صورتی که انجام این عمل به درستی صورت نگیرد دو دکمه بالایی کلید لمسی هوشمند Heltun به رنگ قرمز روشن خواهند شد.

حذف کلید لمسی هوشمند  Heltun از شبکه Z-Wave :

کنترلر خانه هوشمند را به حالت exclusion برده و دو دکمه از کلید لمسی هوشمند Heltun را به مدت 3 ثانیه نگهدارید ، دو دکمه بالا به ترتیب به رنگ های آبی و قرمز روشن می شوند سپس اگر عملیات حذف کلید لمسی هوشمند Heltun از شبکه Z-Wave به درستی انجام شود دو دکمه بالایی به رنگ قرمز روشن و در صورتی که انجام این عمل به درستی صورت نگیرد دو دکمه بالایی کلید لمسی هوشمند Heltun به رنگ آبی روشن خواهند شد.

نوشته شده توسط خانه هوشمند کیان دور اندیش در تاریخ 19/10/02 ساعت 2019 اکتبر 2 | تعداد دیدگاه‌ها: ۰ دیدگاه | دسته‌بندی: تجهیزات زی ویو | برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *