آیا می توان دو کنترلر خانه هوشمند Vera را به صورت پل (bridging) به یکدیگر متصل نمود؟

در خانه های بسیار بزرگ یا مکان هایی که تعداد زیادی وسیله به کنترلر خانه هوشمند ورا اضافه شده ، بهترین کار اضافه کردن یک کنترلر خانه هوشمند ورا جدید به سیستم می باشد . به این عمل (bridging) گفته می شود.هنگامی که دو کنترلر خانه هوشمند ورا را به صورت پل بهم متصل می کنید ، معمولا اولین کنترلر خانه هوشمند (کنترلر خانه هوشمندی که در اول راه اندازی شده است) به عنوان کنترلر اصلی (master) عمل کرده و کنترلر خانه هوشمند بعدی به عنوان کنترلر خانه هوشمند دوم (secondary) عمل می کند.

مراحل bridge کردن دو کنترلر خانه هوشمند ورا:

توجه: هر دو کنترلر خانه هوشمند ورا بایستی به یک شبکه متصل باشند.

به قسمت settings ورای master رفته و  گزینه Auto detect devices on my home network  را فعال نمایید ، سپس در قسمت Devices گزینه Add Device را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب گزینه Add Device در کنترلر خانه هوشمند ورا گزینه uPnP Devices را انتخاب کرده و Scan for UPnP devices را فعال و گزینه Next را بزنید.

 

به مدت 10 دقیقه صبر کرده تا دیگر کنترلر های خانه هوشمند ورا متصل به شبکه شناسایی شوند ، سپس می توانید کنترلر خانه هوشمند مورد نظر را از طریق شماره سریال آن انتخاب کرده و گزینه Add را بزنید.

نوشته شده توسط خانه هوشمند کیان دور اندیش در تاریخ 20/05/10 ساعت 2020 فوریه 4 | تعداد دیدگاه‌ها: ۰ دیدگاه | دسته‌بندی: خانه هوشمند ورا | برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *