کنترلر مرکزی خانه هوشمند Vera Secure

این کنترلر مرکزی خانه هوشمند قدرتمند، وظیفه کنترل دوربین ها، قفل درب ، سنسورها، ترموستات ها ، روشنایی ها و دیگر وسایل هوشمند خانگی و دستگاه های امنیتی را عهده دار می باشد. شما می توانید خانه یا محل کار خود را با استفاده از تلفن های هوشمند، تبلت ها و یا کامپیوتر از هر کجا مشاهده و کنترل کرده و سناریوهای خاص و متوالی ایجاد کنید. این کنترلر مرکزی امنیت خانه هوشمند یا محل کار هوشمند را حفظ کرده و صرفه جویی در مصرف انرژی و آرامش ذهن را به ارمغان می آورد. کنترلر مرکزی خانه هوشمند ورا سکیور با بیش از 1200 وسیله از برندهای مختلف سازگار می باشد. همچنین از پنج پروتکل نسل جدید زی ویو (Z-Wave Plus) ، wifi ، Zigbee ، Bluetooth و Vera Link پشتیبانی می کند. این کنترلر خانه هوشمند بدون هزینه ماهانه بوده و این از ویژگی های کنترلر خانه هوشمند Vera Secure می باشد.

این تصویر کنترلر مرکزی خانه هوشمند ورا سکیور Vera Secure هست.

کنترل خانه هوشمند ورا، از هر کجای دنیا با یک لمس

مشاهده تمام دوربین ها و کنترل تمام وسیله های هوشمند موجود در خانه هوشمند با استفاده از یک اپلیکیشن ساده توسط تلفن های هوشمند و تبلت ها از هر کجا دنیا امکان پذیر می باشد.

قابلیت های کنترلر خانه هوشمند Vera Secure

 • قابلیت کنترل بیش از 220 وسیله زی ویو
 • ارتباطات بی سیم، که باعث می شود نصب و راه اندازی در خانه یا محل کار بدون تخریب و به سرعت اجرا شود
 • راه اندازی ساده با فرمت سوال و جواب
 • اضافه کردن آسان وسیله ها در هر زمان
 • کنترل تمامی وسیله ها در یک برنامه کاربری ساده که قابل نصب بر روی تلفن های همراه Android  و ios می باشد
 • بدون هزینه ماهیانه
 • دارای بلندگو ، آژیر و میکروفن داخلی
 • دارای باتری بکاپ
 • قابلیت نصب سیمکارت

اگر شما در حال بررسی برای خرید یک کنترلر برای خانه هوشمند هستید، کنترلر ورا را بسیار جلوتر از دیگر کنترلرها خواهید یافت، بعد از بررسی متوجه خواهید شد که ورا در هر بخشی برتری دارد. به عبارت ساده، از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

این تصویری از کنترل خانه هوشمند ورا با تلفن هوشمند است.

سخت افزار کنترلر مرکزی ورا سکیور

ابعاد کنترلر مرکزی ورا Vera Secure

این تصویر ابعاد کنترلر مرکزی خانه هوشمند ورا سکیور Vera Secure است.

 گواهینامه های کنترلر مرکزی ورا سکیور

این تصویر گواهینامه های کنترلر مرکزی خانه هوشمند Vera Secure میباشد.

مزایای کنترلر خانه هوشمند Vera Secure

 •  Vera Secure با طیف وسیعی از محصولات هوشمند نسبت به دیگر کنترلرها سازگار می باشد (سازگار با بیش از 1200 وسیله زی ویو)
 • GEOFENCING   سیستم بر اساس موقعیت مکانی تلفن همراه می تواند تشخیص دهد چه کسی در حال رسیدن و یا ترک خانه می باشد، بنابراین برای مثال، ترموستات خانه شما می تواند به طور خودکار زمانی که به خانه هوشمند خود نزدیک می شوید دما را تغییر دهد.
 • تشخیص حضور پیشرفته، ارسال اطلاعیه ها، و ایجاد سناریوهای هوشمند خاص که در آن یک وسیله و یا زمانی از روز، طلوع / غروب خورشید، و یا دیگر محرک ها باعث عملکرد وسیله دیگری که می تواند قفل درب، چراغ ها و یا ترموستات ها باشد از ویژگی های ورا می باشد
 • دریافت اطلاعیه زمانی که کودک شما به خانه می رسد، کارکنان وارد محل کار می شوند و یا آنجا را ترک می کنند، زمانی که نشتی آب در زیر زمین رخ داده است، زمانی که سنسور دود عمل کرده است، یا زمانی که هر رویداد دیگری در خانه هوشمند شما رخ داده است
 • ویژگی های جدید مدیریت انرژی شامل گزارش مصرف انرژی (گزارش روزانه، ماهانه و سالانه)
 • شما می توانید از بین بیش از 200 برنامه کاربردی (App) که توسط برنامه نویسان مستقل طراحی شده اند اپلیکیشن خود را انتخاب نمایید
 • ویژگی بهبود یافته کنترل دسترسی کنترلر ورا (برای هر کس در خانواده و یا محل کار رمزهایی برای قفل ها و دسترسی به سیستم فراهم می کند.)
 • قابلیت کنترل دوربین های مدار بسته تحت شبکه

با Vera Secure هر خانه ای می تواند به یک خانه هوشمند تبدیل شود

اگر شما فکر می کنید که خانه یا محل کار شما نیاز به سیم کشی و یا آماده سازی ویژه برای تبدیل شدن به یک خانه هوشمند را دارد، اشتباه می کنید. با کنترلر خانه هوشمند Vera Secure  هر خانه یا محل کاری می تواند هوشمند شود.

تصویر خانه هوشمند بی سیم ورا اج

سازگار با بیش از 1200 وسیله از برندهای مختلف

کنترلر خانه هوشمند Vera Secure با بیش از 1200 وسیله از برند های مختلف سازگاز می باشد.

در این تصویر برندهای سازگار با کنترلر مرکزی ورا سکیور هستند.

کنترلر خانه هوشمند Vera Secure ایده آل برای آپارتمان ها و خانه های متوسط و بزرگ می باشد. Vera Secure باعث می شود تا دستگاه های هوشمند شما با پروتکل های مختلف با یکدیگر گفتگو کنند ، این بدان معنی است که خانه شما می تواند از چیزهای کوچک مراقبت کند و آرامش خاطر را برای شما در هرزمان و هرجای دنیا به ارمغان آورد.

مقایسه سه نسل از کنترلر ورا Vera

برای مقایسه سه نسل کنترلر ورا، یعنی Vera Edge، Vera Plus و Vera Secure تصویر زیر را به دقت مشاهده کنید.

این تصویر مقایسه کنترلرهای مختلف خانه هوشمند ورا است.

مثال های کاربردی از کنترلر خانه هوشمند Vera Secure

این کنترلر برای شما راحتی را به ارمغان می آورد ، برای مثال شما می توانید از هر جای دنیا درب ها را قفل کنید، چراغ ها را خاموش کنید، ترموستات را تنظیم کنید، دزدگیر را کنترل کنید یا زمانی که به خانه می رسید چراغ ها روشن شده و ترموستات به طور خودکار به درجه دلخواه شما تنظیم شده باشد.

از رسیدن کودک خود به خانه مطلع شوید، محل کار خود را زمانی که در آنجا حضور ندارید زیر نظر داشته باشید.

با این کنترلر خانه هوشمند می توانید صرفه جویی در مصرف انرژی داشته باشید بدین صورت که زمانی که در خانه حضور ندارید ترموستات ها و روشنایی ها خاموش شده و در صورت بازگشت شما و قبل از رسیدن شما به خانه مجدد روشن شوند. همچنین با این کنترلر خانه هوشمند می توانید دمای داخلی خانه هوشمند خود را بر اساس شرایط جوی محیط خارج از خانه کنترل نمایید.

با این کنترلر خانه هوشمند می توانید امنیت را در خانه بالا ببرید ، ورا سکیور می تواند تمام ویژگی های یک سیستم دزدگیر سنتی را ارائه دهد، به علاوه شما می توانید آرامش خاطر ذهنی بیشتری با نصب وسایل امنیتی مانند سنسورهای دود و مونواکسید کربن داشته باشید. با اضافه کردن دوربین ها، قفل درب ها، سنسورهای درب / پنجره و آلارم ها، امنیت در سطح حرفه ای را تجربه نمایید.

کنترلر خانه هوشمند Vera Secure پیامک ، ایمیل و پست الکترونیک و یا متنی از طریق اس ام اس زمانی که فرزند شما به خانه می رسد و یا نشتی آب در زیر زمین باشد دریافت کنید.

Vera Secure  قابلیت های پیشرفته برای ایجاد سناریو های خاص برای شما از جمله روشن کردن چراغ ها در غروب آفتاب، و یا هر زمان که یک درب باز شود فراهم می کند.

این تصویر کاربردهای کنترلر خانه هوشمند ورا سکیور هست.