کنترلر خانه هوشمند Philio

کنترلر خانه هوشمند Philio مدل PSC05 یک کنترلر کوچک اما با کارایی زیاد می باشد.

این کنترلر از طریق wifi به مودم یا روتر خانه متصل شده و سپس از هرجای دنیا توسط اپلیکیشن Home Mate2  قابل کنترل می باشد. کنترلر خانه هوشمند فیلیو با تمام تجهیزات تحت پروتکل Z-Wave سازگار بوده و می توان انواع سنسورها یا عملگرها با برندهای مختلف با پروتکل Z-Wave را به این کنترلر اضافه نمود.

این تصویر کنترلر خانه هوشمند فیلیو Philio هست.

کنترل خانه هوشمند فیلیو، با یک اشاره از هر کجای دنیا

با کنترلر خانه هوشمند Philio مشاهده تمام دوربین ها و کنترل تمام وسیله های هوشمند موجود در خانه هوشمند با استفاده از یک اپلیکیشن ساده توسط تلفن های هوشمند و تبلت ها از هر کجا دنیا امکان پذیر می باشد.

نمونه های واقعی از کاربردهای کنترلر خانه هوشمند Philio

این کنترلر برای شما راحتی را به ارمغان می آورد ، برای مثال شما می توانید از هر جای دنیا درب ها را قفل کنید، چراغ ها را خاموش کنید، ترموستات را تنظیم کنید، دزدگیر را کنترل کنید یا زمانی که به خانه می رسید چراغ ها روشن شده و ترموستات به طور خودکار به درجه دلخواه شما تنظیم شده باشد.

از رسیدن کودک خود به خانه مطلع شوید، محل کار خود را زمانی که در آنجا حضور ندارید زیر نظر داشته باشید.

با این کنترلر خانه هوشمند می توانید صرفه جویی در مصرف انرژی داشته باشید بدین صورت که زمانی که در خانه حضور ندارید ترموستات ها و روشنایی ها خاموش شده و در صورت بازگشت شما و قبل از رسیدن شما به خانه مجدد روشن شوند. همچنین با این کنترلر خانه هوشمند می توانید دمای داخلی خانه هوشمند خود را بر اساس شرایط جوی محیط خارج از خانه کنترل نمایید.

با کنترلر خانه هوشمند فیلیو می توانید امنیت را در خانه بالا ببرید ، این کنترلر خانه هوشمند می تواند تمام ویژگی های یک سیستم دزدگیر سنتی را ارائه دهد، به علاوه شما می توانید آرامش خاطر ذهنی بیشتری با نصب وسایل امنیتی مانند سنسورهای دود و مونواکسید کربن داشته باشید. با اضافه کردن دوربین ها، قفل درب ها، سنسورهای درب / پنجره و آلارم ها، امنیت در سطح حرفه ای را تجربه نمایید.

این تصویر بیانگر نمونه کاربرد کنترلر خانه هوشمند فیلیو در زندگی روزمره است.

 Z-Wave سازگار با تمام تجهیزات مبتنی بر پروتکل زی ویو

کنترلر خانه هوشمند فیلیو با تمام تجهیزات تحت پروتکل Z-Wave سازگار بوده و می توان انواع سنسورها یا عملگرها با برندهای مختلف با پروتکل Z-Wave را به این کنترلر اضافه نمود.

این تصویر بیانگر سازگاری کنترلر خانه هوشمند Philio با تمام تجهیزات مبتنی بر Z-Wave است.

کنترلر خانه هوشمند Philio PSC05 ایده آل برای آپارتمان ها و خانه های کوچک می باشد. این کنترلر خانه هوشمند باعث می شود تا دستگاه های هوشمند شما با یکدیگر گفتگو کنند ، این بدان معنی است که خانه شما می تواند از چیزهای کوچک مراقبت کند و آرامش خاطر را برای شما در هرزمان و هرجای دنیا به ارمغان آورد.

این تصویر اپلیکیشن کنترلر خانه هوشمند فیلیو است.