کنترلر خانه هوشمند فیبارو HC3

کنترلر مرکزی فیبارو 3 (HC3) یک کنترلر خانه هوشمند Z-Wave  کامل است. در این کنترلر شما با زبان برنامه نویسی LUA می توانید پلاگین های دلخواه خود را طراحی نمایید. توسط Fibaro Home Center 3 می توانید با سنسورها ارتباط برقرار می کنید، چراغ ها را روشن کنید، سیستم سرمایش/گرمایش را کنترل کنید و حتی زمانی که تهدیدی از قبیل آتش سوزی، سیل و یا ورود دزد به خانه تشخیص داده شود شما در هرجای دنیا که باشید از آن خطر با دریفات هشدارها مطلع می شوید.

این تصویر کنترلر خانه هوشمند فیبارو HC3 هست.

تیزر معرفی کنترلر خانه هوشمند فیبارو HC3

جهت آشنایی، تیزر رسمی معرفی کنترلر خانه هوشمند فیبارو HC3 را در زیر مشاهده می‌نمایید.

مشخصات کنترلر خانه هوشمند فیبارو HC3

  • کنترلر مرکزی خانه هوشمند فیبارو 3 ماهرانه طراحی شده و مدرن و زیبا می باشد، به لطف بدنه آلومینیومی زیبای آن، مهم نیست که کجا آن را نصب کنید ، چرا که بدنه زیبا و جذابی دارد.
  • کنترلر خانه هوشمند فیبارو 3 از پردازشگر Quad-core Arm Cortex A53 (1.2GHz) بهره میبرد به همین خاطرکنترلر مرکزی فیبارو 3 سریع ترین کنترلر خانه هوشمند در جهان می باشد. پردازنده اینتل اتم آن، سریع و با مصرف کم انرژی می باشد که باعث می شود کنترلر مرکزی خانه هوشمند فیبارو 3 عملکردی با سرعت بالا در کنار بازده مناسب مصرف انرژی ارائه دهد.
  • Home Center 3 Fibaro یک کنترلر با رابط گرافیکی غنی مبتنی بر وب برای برنامه نویسی ساده استفاده می کند. کنترل خانه شما، از هر جای دنیا با نصب یک برنامه بر روی تلفن همراه و از طریق فرامین صوتی توسط آمازون الکسا یا دستیار Google انجام می شود.
این تصویری از مشخصات کنترلر خانه هوشمند فیبارو HC3 است.

مزایای کنترلر خانه هوشمند فیبارو HC3

این تصویری از مشخصات کنترلر خانه هوشمند فیبارو HC3 است.
  • برنامه نصب شده بر روی تلفن همراه یا تبلت خود را می توانید به صورت دلخواه شخصی سازی کنید، بنابراین شما دقیقا آنچه نیاز دارید را می بینید. شما می توانید جداول، آیکون ها و نام ها را به نحوی ایجاد و اصلاح کنید که همیشه آن دسته از توابع که اهمیت بیشتری دارند را در اختیار خود داشته باشید.
  • کنترلر خانه هوشمند فیبارو 3 یکپارچه سازی بیشتری بین مولتی مدیا خانه با سیستم خانه هوشمند زی ویو ارائه می دهد تلویزیون خود،سینمای خانگی و تجهیزات دیگر را بوسیله برنامه کاربردی فیبارو مدیریت کنید. با استفاده از Fibaro، شما ریموت کنترلی به جز تلفن هوشمند یا تبلت خود نیاز ندارید. همه این دستگاه ها می توانند تنظیم شوند تا به صورت خودکار کار کنند ، به عنوان مثال زمانی که وارد خانه می شوید تلویزیون به اخبار ساعت 19 شبکه یک سوئیچ می کند.
این تصویری از مشخصات کنترلر خانه هوشمند فیبارو HC3 است.
  • خانه هوشمند شما به لطف محلی سازی جغرافیایی همیشه می داند که شما و اعضای خانواده شما کجا هستید. هنگامی که خانه را ترک می کنید، سیستم خانه هوشمند وسیله های غیر ضروری را خاموش می کند، سیستم امنیتی را فعال می کند و حضور شما را در خانه شبیه سازی می کند. در حالی که سیستم مسیر بازگشت شما به خانه را محاسبه می کند، درجه حرارت را تنظیم کرده و سناریوهای از پیش برنامه ریزی شده را به اجرا در می آورد.
  • با استفاده از کنترلر مرکزی خانه هوشمند فیبارو 3 در حالی که هنوز به خانه نرسیده اید می توانید دمای خانه هوشمند را به میزان دلخواه خود تنظیم نمایید. شما به راحتی می توانید پنل آب و هوا را برنامه ریزی کنید و خانه خود را به دمای مناسب برای هر روز هفته و ساعات روز تنظیم نمایید. دما را به درجه حرارتی تنظیم کنید که به راحتی از رختخواب بیرون آیید. برای شب ها، دما را به درجه حرارتی تنظیم کنید که در آن به خوبی بخوابید و در آرامش بیدار شوید.

در ویدئو زیر توضیحاتی در مورد کنترلر خانه هوشمند فیبارو HC3  داده شده است ، توصیه می‌کنیم این ویدئو را تماشا کنید.

کاربردهای کنترلر خانه هوشمند فیبارو HC3 در زندگی روزمره

از رسیدن کودک خود به خانه مطلع شوید، محل کار خود را زمانی که در آنجا حضور ندارید زیر نظر داشته باشید.

با این کنترلر خانه هوشمند می توانید صرفه جویی در مصرف انرژی داشته باشید بدین صورت که زمانی که در خانه حضور ندارید ترموستات ها و روشنایی ها خاموش شده و در صورت بازگشت شما و قبل از رسیدن شما به خانه مجدد روشن شوند. همچنین با این کنترلر خانه هوشمند می توانید دمای داخلی خانه هوشمند خود را بر اساس شرایط جوی محیط خارج از خانه کنترل نمایید.

با این کنترلر خانه هوشمند می توانید امنیت را در خانه بالا ببرید ، Fibaro HC3 می تواند تمام ویژگی های یک سیستم دزدگیر سنتی را ارائه دهد، به علاوه شما می توانید آرامش خاطر ذهنی بیشتری با نصب وسایل امنیتی مانند سنسورهای دود و مونواکسید کربن داشته باشید. با اضافه کردن دوربین ها، قفل درب ها، سنسورهای درب / پنجره و آلارم ها، امنیت در سطح حرفه ای را تجربه نمایید.

اگر شما فکر می کنید که خانه یا محل کار شما نیاز به سیم کشی و یا آماده سازی ویژه برای تبدیل شدن به یک خانه هوشمند را دارد، اشتباه می کنید. با کنترلر خانه هوشمند فیبارو 3  هر خانه یا محل کاری می تواند هوشمند شود.

کنترلر خانه هوشمند فیبارو HC3 می تواند وظیفه آبیاری باغچه شما را برعهده گیرد و براساس زمان بندی یا حتی شرایط جوی اقدام به آبیاری باغچه شما نماید.

این تصویر دریافت اپلیکیشن کنترلر خانه هوشمند فیبارو HC3 است.