درباره ما

رسالت خانه هوشمند کیان دور اندیش کمک به شما در ساخت خانه ای ایمن، آسوده، مدیریت شونده بدون نیاز به هر گونه زیر ساخت  و با حداقل هزینه می باشد که دراین امر این شرکت فعالیت خود را بصورت تخصصی در تکنولوژی خانه هوشمند زی ویو شروع کرده و از اولین واردکننده ها و توزیع کنندگان تجهیزات خانه هوشمند زی ویو می باشد.

کیان دور اندیش با استفاده ار معتبرترین برندهای موجود در بازارهای کشورهای اروپایی و آمریکایی و بکارگیری آنها تجهیزات خانه هوشمند زی ویو را به شما عرضه می نماید.

اهداف و ارزش‌ها

  • واردات و توزیع تجهیزات خانه هوشمند زی ویو
  • مشاوره، طراحی و اجرای خانه هوشمند
  • آموزش نصب و راه اندازی خانه هوشمند و پشتیبانی فنی
این تصویر لوگوی خانه هوشمند کیان دوراندیش است.

استخدام و جذب نیرو

شرکت کیان دور اندیش بر این عقیده است که نیرو جوان و کارآمد ایرانی می تواند در مسیر پیشرفت هر کسب و کاری تاثیرگذار باشد.  به همین دلیل از تمام جوانان و افرادی که قابلیت همکاری در این شرکت را دارند، دعوت به  عمل می آورد تا با پر کردن فرم زیر و در اختیار گذاشتن اطلاعات تماسی ،به ما فرصت آشنایی و همکاری با نسل جوان و با انگیزه را بدهند.

درخواست نمایندگی

شرکت خانه هوشمند کیان دور اندیش در راستای گسترش ارائه خدمات به هموطنان ایرانی، اماده همکاری با شرکت ها و ارائه نمایندگی در تمامی شهر ها و استان ها کشور می باشد. برای درخواست نمایندگی کافیست فرم زیر را پر کرده و برای اطلاع از قوانین نمایندگی، نمونه قرارداد زیر را مطالعه نمایید.

نمونه تفاهم نامه اعطای نمایندگی