درباره ما

رسالت خانه هوشمند کیان دور اندیش کمک به شما در ساخت خانه ای ایمن، آسوده، مدیریت شونده بدون نیاز به هر گونه زیر ساخت  و با حداقل هزینه می باشد که دراین امر این شرکت فعالیت خود را بصورت تخصصی در تکنولوژی خانه هوشمند زی ویو شروع کرده و از اولین واردکننده ها و توزیع کنندگان تجهیزات خانه هوشمند زی ویو می باشد.

کیان دور اندیش با استفاده ار معتبرترین برندهای موجود در بازارهای کشورهای اروپایی و آمریکایی و بکارگیری آنها تجهیزات خانه هوشمند زی ویو را به شما عرضه می نماید.

تمامی محصولات دارای گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد . خانه هوشمند کیان دور اندیش در تمامی شرایط زمانی و مکانی رعایت ادب ، احترام ، نظم و انضباط را در تعامل با مشتریان به عمل آورده و خود را ملزم به تبعیت از قوانین و ضوابط درون و برون سازمانی میداند.

اهداف و ارزش‌ها

  • واردات و توزیع تجهیزات خانه هوشمند زی ویو
  • مشاوره، طراحی و اجرای خانه هوشمند
  • آموزش نصب و راه اندازی خانه هوشمند و پشتیبانی فنی
  • ما برای هوشمند سازی ساختمان ها پروتکل جهانی Z-Wave را انتخاب کرده ایم که به ما اجازه میدهد از محصولات صدها تولیدکننده مختلف در سراسر دنیا استفاده نماییم تا برای ساختمانهای با ابعاد و اندازه های مختلف و برای افراد با هر نوع سلیقه و هر میزان از بودجه ، امکان ارائه راهکار داشته باشیم
این تصویر لوگوی خانه هوشمند کیان دوراندیش است.

استخدام و جذب نیرو

شرکت کیان دور اندیش بر این عقیده است که نیرو جوان و کارآمد ایرانی می تواند در مسیر پیشرفت هر کسب و کاری تاثیرگذار باشد.  به همین دلیل از تمام جوانان و افرادی که قابلیت همکاری در این شرکت را دارند، دعوت به  عمل می آورد تا با پر کردن فرم زیر و در اختیار گذاشتن اطلاعات تماسی ،به ما فرصت آشنایی و همکاری با نسل جوان و با انگیزه را بدهند.

درخواست نمایندگی

شرکت خانه هوشمند کیان دور اندیش در راستای گسترش ارائه خدمات به هموطنان ایرانی، اماده همکاری با شرکت ها و ارائه نمایندگی در تمامی شهر ها و استان ها کشور می باشد. برای درخواست نمایندگی کافیست فرم زیر را پر کرده و برای اطلاع از قوانین نمایندگی، نمونه قرارداد زیر را مطالعه نمایید.

نمونه تفاهم نامه اعطای نمایندگی

معرفی مدیران و همکاران

مهندس تقوی مدیر عامل خانه هوشمند کیان دور اندیش

 آقای مهندس تقوی

مدیر عامل

آقای مهندس یاسینی

مدیر فنی

دلال

آقای مهندس بهمن یزدی

مدیر بازرگانی

خانم مهندس افتتاحی مدیر ارتباطات خانه هوشمند کیان دور اندیش

خانم مهندس افتتاحی

مدیر ارتباطات