78 ایده جالب در خصوص اتوماسیون خانه های هوشمند(پارت دوم)

ادامه ایده های امنیتی هوشمند :

ایده های امنیتی برای خانه های هوشمند

ایده های جالب امنیتی هوشمند

 1. از راه دور از طریق تلقن هوشمند خود ، از هر جای دنیا به فیلم های ویدیو امنیتی دسترسی پیدا کنید.
 2. هنگام تشخیص حرکت توسط دوربین های حرکتی یک متن برای شما ارسال خواهد شد.
 3. یک سناریو برای گربه ایجاد کنید ، که به طور موقت سیستم امنیتی از کار بیاندازد و چراغ های بیرونی را برای اقامت شبانه گربه در خارج از خانه روشن میشوند.
 4. چراغ ها (از جمله در چراغ های اصلی) را برنامه ریزی کنید تا هنگام باز شدن درب خارجی سه بار چشمک بزند.
 5. در صورت نقص امنیت ، هر چراغ موجود در خانه را برنامه ریزی کنید تا روشنایی خود را تا 100% تنظیم کنند. به طور همزمان ، درب جلو به طور خودکار قفل میشود ، پرده های موتوردار به صورت اتوماتیک باز میشوند و هر نمایشگر تصاویر تمام دوربین های نظارتی را نمایش می دهد.
 6. ​​برنامه دوربین های مداربسته را برای پخش مستقیم فیلم های امنیتی برای انتخاب تلویزیون ها و صفحه های لمسی در صورت دستورالعمل ، برای برنامه های استراتژیک برنامه ریزی کنید.
 7. یک سناریو بنویسید تا هنگامی که از خانه هوشمند خود دور هستید چراغ ها به طور خودکار روشن شوند تا خانه خالی از سکنه نشان داده نشود.
 8. اگر از خانه دور هستید و میخواهید به مهمانان اجازه دسترسی بدهید ، میتوانید برای آنها کد های دسترسی موقت ایجاد کنید که هنگامی که کد را وارد کنند دسترسی های موقت برای آنها اجرایی شود.
 9. برای تک تک اعضای خانواده کدهای دسترسی شخصی ایجاد کنید .
 10. تایمری را برای درب پارکینگ تنظیم کنید تا اگر درب آن بیش از 10 دقیقه به طور مثال باز ماند به طور خودکار بسته شود . سنسورهای حرکتی را تنظیم کنید تا هنگام کار در پارکینگ درب را باز نگه دارند.
 11. سنسورهای حرکتی موجود در مسیر پارکینگ هنگامی که حرکتی را تشخیص دهند دوربین ها فعال میشوند و شروع به ضبط میکنند ، روشنایی چراغ های بیرونی افزایش میابند و پیام متنی حاوی هشدار به دستگاه های هوشمند ارسال میشود.
 12. فراموش کردید درها را قفل کنید به راحتی میتوانید برنامه ای تنظیم کنید تا 3 دقیقه پس از بسته شدن درب پارکینگ هنگام عزیمت به محل کار ، درب ها به طور خودکار قفل شوند.
 13. وقتی درب پارکینگ باز شد ، در صورتی که نور طبیعی زیر 50٪ باشد چراغهای داخلی پارکینگ را روشن کنید.
 14. هنگامی که درب پارکینگ بسته است ، و سنسورهای حرکتی موجود در پارکینگ حرکتی را تشخیص نداده اند ، روشنایی چراغ ها را به صفر رسانده و درب اصلی پارکینگ را نیز قفل کنید.

ایده های هوشمند برای هشدارها و اعلان های روزمره

ایده های هوشمند برای هشدارها و اعلان های روزمره

ایده های هوشمند برای هشدارها و اعلان های روزمره

 1. یک سنسور برقراری تماس بر روی صندوق پستی خود نصب کنید. زمانی که نامه ای تحویل داده شود ، تم AOL برای رسیدن نامه در سراسر خانه پخش شده ، LED های روشنایی قرمز می شوند و پیام های متنی به دستگاه های هوشمند تحویل می شوند.
 2. هنگامی که درب گاراژ باز است هشدار متنی دریافت کنید.
 3. هشدار متنی خودکار را برای یک رویداد مشکل ساز مانند نشت لوله در زیرزمین دریافت کنید.
 4. برای بیرون آوردن سطل زباله باید به شما یادآوری شود؟ یک اعلان را برنامه ریزی کنید تا هفته ای یک بار به طور همزمان در هر صفحه لمسی و دستگاه تلفن همراه ظاهر شود.
 5. هنگامی که فر گرم شد ، یک اعلان در دستگاه هوشمند خود دریافت کنید.
 6. به جای اینکه منتظر بمانید تا نوجوانان به خانه بیایند ، چراغ های خود را به طور خودکار روشن کنید تا وقتی از درب ورودی وارد اتاق خواب می شوند ، روشن شوند. همچنین می توانید آن را طوری تنظیم کنید که هنگام قفل شدن مجدد درب ، تلفن به شما اطلاع دهد.
 7. وقتی بچه ها از مدرسه به خانه می آیند پیام متنی یا هشدار اعلانی دریافت کنید.
 8. هنگام باز شدن درب کابینت غیر مجاز از آن اطلاع یابید.
 9. هنگام تشخیص حرکت در یک اتاق مشخص همانند اتاق کارتان یک اعلان دریافت کنید.
 10. یک پیام متنی یا ایمیل را در هنگامی که باید به شما برای خوردن داروها یادآوری شود ، دریافت کنید.
 11. اعلان های دیگری همانند اعلان برای فیلتر HVAC و یا فیلتر سالانه جاروبرقی مرکزی و … را مطابق با نیاز خود نیز دریافت کنید.

ایده های اتوماسیون لوکس برای زندگی روزانه

ایده های اتوماسیون لوکس برای زندگی روزانه

ایده های اتوماسیون لوکس برای زندگی روزانه

 1. تنها با فشردن یک دکمه بر روی صفحه کلید نصب شده بر روی دیوار ورودی هنگام ورود خود به آشپزخانه می توانید موسیقی مورد نظر خود را از طریق نمایشگر مورد نظر پخش کنید.
 2. یک سناریو خاص ایجاد کنید تا برای هر کد قفل دربی که وارد میکنید اجرا شود. برای مثال اگر کد قفل درب یکی از اعضای خانواده شما فشار داده شود ، یک کانال تلویزیونی مورد علاقه را روشن کنید و میزان صدا را به طور خودکار روی 50٪ تنظیم کنید.
 3. جا لباسی گرم شونده را تنظیم کنید تا حوله شما را برای یک دوش صبحگاهی در یک ساعت مشخص گرم کند.
 4. گرم كردن كف براساس دماي خارج: يك سنسور دما از راه دور را در اتاق بالا سر پارکینگ قرار دهيد. بین ساعت 4 صبح تا 9 صبح ، اگر دمای پارکینگ زیر 40 درجه است ، کلید کف حمام مستر را بر روی گرما روشن کنید و تنظیم کنید تا در ساعت 9 صبح به طور خودکار خاموش شود.

ایده های هوشمند کنترل آب و هوایی

 1. شید ها و پرده ها را برای باز و بسته شدن خودکار طبق موقعیت قرارگیری خورشید و اشغال بودن خانه توسط افراد در منزل برنامه ریزی کنید.
 2. سناریوی بیدار باش ، پرده ها را باز میکند ، به تدریج طی پنج دقیقه روشنایی را افزایش می دهد و دما را روی سطح دلخواه خود تنظیم می کند.
 3. صبح هنگام رفتن به محل کار به طور خودکار گرما را کم کنید.
 4. شومینه را با استفاده از تلفن هوشمند یا تبلت خود روشن کنید بدون اینکه ار کاناپه خود خارج شوید.
 5. سناریو مربوط به تمرین ، درجه حرارت را برای تمرین کاهش می دهد ، حتی تلویزیون را به شبکه مورد علاقه تغییر میدهد و یا یک لیست پخش موسیقی سفارشی شده را پخش میکند.

ایده های اتوماسیون بهبود مصرف انرژی

 1. یک سیستم مدیریت انرژی پیاده سازی کنید که به طور مداوم تولید فعلی انرژی صفحه های خورشیدی خانه شما را کنترل می کند.
 2. تمام انرژی مصرفی خانه خود را ، جریان به جریان ، به طور خودکار با سیستم اتوماسیون خانه خود اندازه بگیرید.
 3. چراغ های خانه خود را خودکار کنید تا هرگز در روشنایی کامل نباشند.
 4. سیستم های آب پاش و چمن را تنظیم کنید تا به طور خودکار به شرایط آب و هوایی پاسخ دهند (بنابراین در روزهای بارانی چمن را آبیاری نمی کند).

5 ایده خاص و جالب در مورد کنترل صدا

5 ایده خاص و جالب در مورد کنترل صدا

5 ایده خاص و جالب در مورد کنترل صدا

 1. جمله “Hey Google, good morning” به تدریج روشنایی چراغ ها را افزایش میدهد ، آهنگ های ملایم را پخش میکند ، چراغ های آشپزخانه را روشن میکند. اکنون آماده هستید تا روز خود را شروع کنید.
 2. جمله “Alexa, turn on party time” چراغ های گردون مخصوص مهمانی را فعال میکند ، چراغ های ال ای دی تغییر دهنده رنگ را روشن میکند و در نهایت لیست پخش متناسب با مهمانی را برای شما پخش میکند.
 3. پخش فیلم را فعال کنید حتی در زمانی که ریموت گم شده است . با یک فرمان صوتی می توانید دستگاه پخش Blu-ray را راه اندازی کنید ، چراغ ها را به 30٪ کاهش دهید ، پرده ها را بکشید و محیط مناسبی را برای لذت بردن از فیلم ها تنظیم کند!
 4. به چند دقیقه خواب دیگر احتیاج دارید؟ جمله “Echo, turn on Sleep In” می تواند سایه ها را ببندد ، درها را قفل کند ، یک لیست پخش آرام را شروع کند و به شما کمک کند آن ساعت استراحت مناسبی را داشته باشید.
 5. عجله دارید ؟ جمله “OK Google, time to go” چراغ های اتاق خواب بچه ها چشمک میزند ، یک بوق اخطار آزاردهنده را به صدا در میاورد و به بچه ها میفهماند که زمان آن است که کفش های خود را برای رفتن به مدرسه بپوشند.

 

نوشته شده توسط خانه هوشمند کیان دور اندیش در تاریخ 20/09/29 ساعت 2020 سپتامبر 26 | تعداد دیدگاه‌ها: ۰ دیدگاه | دسته‌بندی: خانه هوشمند | برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *