5 باور نادرست در مورد خانه های هوشمند

ما هنوز به مرحله انبوه برای ساخت خانه های هوشمند نرسیده ایم و پتانسیل این فناوری برای حداقل ده سال نوشته شده است.  با گذشت زمان قطعا خانه هوشمند به نقطه ای خواهد رسید که واقعا باید باشد. در خانه هوشمند مواردی وجود دارد که از قبل هم به آن اعتقاد گسترده ای وجود داشت ، حتی اگر پیشرفت های فناوری اکنون آنها را نادرست جلوه دهد. در اینجا به بررسی پنج باور نادرستی  که در مورد خانه هوشمند وجود دارد خواهیم پرداخت.

  1. خانه های هوشمند بسیار گران هستند

هوشمند سازی خانه چقدر هزینه دارد

تصور می شود خانه های هوشمند چیزی برای آینده دور بوده و حتی برای ابتدایی ترین تاسیسات نیز هزینه های غیرمعقول دارند. البته هنوز بسته به سیستم خانه هوشمند می تواند هزینه زیادی داشته باشد ، اما دریافت آخرین و بهترین فناوری خانه هوشمند بسیار مقرون به صرفه تر از گذشته است. برخی سیستم ها مانند Vera ، که سازنده کنترل کننده های مرکزی خانه هوشمند می باشد ، کنترل کننده مرکزی را ارائه داده که فقط 70 دلار قیمت دارد و می توان یک خانه هوشمند کوچک با قیمت زیر 200 دلار را با آن راه اندازی کرد.

هنگام راه اندازی یک خانه هوشمند همیشه توصیه می شود که بر اساس نیازهای شما یا خانواده ، در ابتدا تعداد کمی از دستگاه های هوشمند را خریداری کرده و مناطقی از خانه را که می خواهید هوشمند سازی کنید ، سپس تعداد دستگاه های هوشمند خود را در طول زمان افزایش دهید. این امر نه تنها به شما كمك می كند تا هزینه كل را در مدت زمان طولانی تری توزیع كنید ، بلكه به شما فرصت می دهد تا با تمام مزایایی كه خانه هوشمند شما می تواند ارائه دهد  نیز آشنا شوید.

  1. خانه های هوشمند بسیار پیچیده هستند

روش های هوشمند سازی خانه و مزایای هوشمند سازی بی سیم

یک صنعت کامل برای نصب سیستم های خانه هوشمند وجود دارد ، اما همه سیستم ها به سیم کشی یا برنامه نویسی فشرده نیاز ندارند. شما به راحتی می توانید لامپ های قدیمی خود را با همتایان هوشمند جایگزین کنید ، سیستم هوشمند را به سیستم HVAC خود با یک ترموستات هوشمند اضافه کنید ، لامپ ها یا وسایل خود را با یک پلاگین هوشمند کنترل کنید و درها یا پنجره های خود را با سنسورهای هوشمندی که با باتری کار می کنند کنترل کنید. هوشمندسازی خانه به راحتی نصب یک برنامه و پیروی از دستورالعمل های مرحله به مرحله است.

  1. خانه های هوشمند امن نیستند

هوشمند سازی ساختمان

همه ما داستانهایی راجع به هک شدن دوربین های امنیتی شنیده ایم و از آنجا که دستگاه های خانگی هوشمند تبدیل به یک امر رایج شده اند ، نگرانی های درباره خطر فناوری خانه های هوشمند وجود دارد. جالب است بدانید امنیت در خانه هوشمند Z-Wave با امنیت سیستم بانکی برابری می کند.

  1. خانه های هوشمند یک تجمل بوده و ضروری نیستند

لامپ رنگی هوشمند

یک کالای لوکس وقتی کالای لوکس محسوب می شود که مزایایی که ایجاد می کند برای شما ارزش چندانی نداشته باشد. ممکن است افراد سنتی بگویند برای روشن کردن چراغ خود به برنامه ای احتیاج ندارند و به صورت دستی اینکار را انجام می دهیم. اما خانه های هوشمند فراتر از آن هستند. سنسورهای در و پنجره برای نظارت بر محیط خانه ، سنسورهای نشت آب و نشت دود که می توانند از اتفاقات بزرگ در خانه هوشمند جلوگیری کنند و … همه این ها در خانه هوشمند وجود دارند.

من فکر می کنم حتی سنتی ترین افراد هم  قبول دارند که کنترل کامل خانه خود ، صرفه جویی در وقت ، جلوگیری از خسارات مالی زیاد ، صرفه جویی درهزینه یک تجمل نیست.

  1. خانه های هوشمند موجب صرفه جویی در مصرف انرژی نمی شوند بلکه بار اضافی را در قبض برق شما اضافه می کنند

خانه های هوشمند با ردیابی فضای مجازی دارند که می توانند از آن استفاده کنند و بتوانند از این طریق استفاده کنند ، و در اختیار شما قرار بگیرند.

این سیستم ممکن است که بتواند به شما کمک کند و بتواند به شما امکان پذیر باشد. سایر موارد زمانی که خارج از خانه هستند ، به خانه خود نیاز دارید تا به بهترین نتیجه برسد. در این صورت می توانید با مراجعه به خانه خود ، مجبور شوید که مجدداً بتوانید از خانه خود بازگردید و به خانه خود بروید.

یک ویژگی عالی برای افزودن به خانه شما پنل های خورشیدی است. با تأسیس پنل های خورشیدی روی سقف خود و امکان دسترسی به خانه خود ، می توانید با دسترسی به آنها بتوانید به خانه خود بروید.

یكی از واقعی ترین راههای محدوده جویی در سیستم انرژی در خانه های هوشمند ، پیگیری برنامه نویسی قدرت است. بیشتر ما نمی دانیم که هر یک از خدمات ما قدرتمند انرژی می توانیم. ما بسیار به فکر متمایز انرژی مورد نیاز برای بازی یک بازی ویدیویی و پختن شام سایتیم. خانه های هوشمند با استفاده از دستگاه راوی برای هر دستگاه شما ردیابی می تواند. از این طریق ، می توانید با استفاده از منابع انسانی خود قادر شوید و نکات مفیدی را در اختیار شما قرار دهند و بتوانند به شما اجازه دهند.

نوشته شده توسط خانه هوشمند کیان دور اندیش در تاریخ 20/07/11 ساعت 2020 جولای 11 | تعداد دیدگاه‌ها: ۰ دیدگاه | دسته‌بندی: خانه هوشمند | برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *