کنترلر خانه هوشمند ورا اج
(Vera Edge)

کنترلر خانه هوشمند ورا اج

VERA EDGE ، “مغز”خانه هوشمند و یا محل کار شما
ساده اما قدرتمند، یک برنامه کنترلی ساده ولی قدرتمند برای دوربین ها، قفل درب ها، سنسورها، ترموستات ها و دیگر وسایل هوشمند خانگی و دستگاه های امنیتی (فروش جداگانه) می باشد. شما می توانید خانه یا محل کار خود را با استفاده از تلفن های هوشمند، تبلت ها و یا کامپیوتر از هر کجا مشاهده و کنترل نمایید و یا سناریوهای خاص و متوالی ایجاد کنید. امنیت خانه هوشمند / محل کار هوشمند، صرفه جویی در انرژی و آرامش ذهن را در حالیکه با بیش از 1200 وسیله از اکثر برندها سازگار می باشد فراهم می سازد. همچنین نسل جدید زی ویو (Z-Wave)، اتصال Wi-Fi. بدون هزینه ماهانه از دیگر ویژگی های کنترلر خانه هوشمند ورا می باشد.

کنترل کل سیستم خانه هوشمند با یک لمس
مشاهده تمام دوربین ها و کنترل تمام وسیله های هوشمند با استفاده از یک اپلیکیشن ساده توسط تلفن های هوشمند و تبلت ها از هر کجا
قابلیت کنترل بیش از 220 وسیله زی ویو
ارتباطات بی سیم، نصب و راه اندازی را در هر خانه و یا محل کار آسان کرده است
راه اندازی ساده با فرمت سوال و جواب. اضافه کردن آسان وسیله ها در هر زمان
بدون نیاز به هزینه ماهانه
کنترل تمامی وسیله ها در یک راه حل ساده
کنترلر ورا، کنترلری برای گسترش خانه های هوشمند جهان

اگر شما در حال بررسی برای خرید یک کنترلر برای خانه هوشمند هستید، کنترلر ورا را بسیار جلوتر از دیگر کنترلرها خواهید یافت، بعد از بررسی متوجه خواهید شد که ورا در هر بخشی برتری دارد. به عبارت ساده، از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

Vera Edge با طیف وسیعی از محصولات هوشمند نسبت به دیگر کنترلرها سازگار می باشد (سازگار با بیش از 1200 وسیله زی ویو)
دکمه WPS برای وارد کردن دستگاه های Wi-Fi
GEOFENCING – سیستم بر اساس موقعیت مکانی تلفن همراه می تواند تشخیص دهد چه کسی در حال رسیدن و یا ترک خانه می باشد، بنابراین برای مثال، ترموستات خانه شما می تواند به طور خودکار زمانی که به خانه هوشمند خود نزدیک می شوید دما را تغییر دهد.
تشخیص حضور پیشرفته، ارسال اطلاعیه ها، و ایجاد سناریوهای هوشمند خاص که در آن یک وسیله و یا زمانی از روز، طلوع / غروب خورشید، و یا دیگر محرک ها باعث عملکرد وسیله دیگری که می تواند قفل درب، چراغ ها و یا ترموستات ها باشد از ویژگی های ورا می باشد
دریافت اطلاعیه زمانی که کودک شما به خانه می رسد، کارکنان وارد محل کار می شوند و یا آنجا را ترک می کنند، زمانی که نشتی آب در زیر زمین رخ داده است، زمانی که سنسور دود عمل کرده است، یا زمانی که هر رویداد دیگری با سیستم ورا شما اتفاق افتاده است
ویژگی های جدید مدیریت انرژی شامل گزارش مصرف انرژی (گزارش روزانه، ماهانه و سالانه)
شما می توانید از بین بیش از 200 برنامه کاربردی (App) که توسط برنامه نویسان مستقل طراحی شده اند اپلیکیشن خود را انتخاب نمایید
ویژگی بهبود یافته کنترل دسترسی کنترلر ورا (برای هر کس در خانواده و یا محل کار رمزهایی برای قفل ها و دسترسی به سیستم فراهم می کند.)
VERA EDGE، ساده و در عین حال بسیار پیشرفته
این که آیا شما در حال شروع به ساخت اولین سیستم خانه هوشمند خود هستید و یا یک پیش کسوت در این زمینه می باشید، Vera Edge کنترلر خانه هوشمند شما می باشد. با کنترلر Vera Edge، تمامی وسیله های خانگی و امنیتی و ایمنی هوشمند شما با یک برنامه کاربردی ساده با هم کار خواهند کرد و کنترل خواهند شد. همچنین از قابلیت های پیشرفته آن می توان ایجاد سناریوهای خاص را نام برد.

شامل دامنه گسترده Wi-Fi برای راه اندازی آسان دوربین در محیط داخلی و خارجی
یک کنترل کننده برای بسیاری از استفاده ها
اجازه دهید VERA EDGE قطب خانه هوشمند یا محل کار شما شود. این کنترلر را می توان برای مقاصد مختلف بسیاری استفاده کرد:

راحتی، برای مثال، شما می توانید درب ها را قفل کنید، چراغ ها را خاموش کنید، ترموستات را تنظیم کنید، دزدگیر را کنترل کنید و یا زمانی که به خانه می رسید چراغ ها روشن شده باشند و ترموستات به طور خودکار تنظیم.
از رسیدن کودک خود به خانه مطلع شوید، محل کار خود را زمانی که شما دور هستید زیر نظر داشته باشید، مطمئن شوید که یک خویشاوند مسن امن می باشد، و همچنین پارکینگ و حیاط را هم زیر نظر داشته باشید.
صرفه جویی در انرژی – به صورت خودکار ترموستات و نور را برای زمانیکه در خانه هستید تنظیم نمایید ، نظارت داشته باشید بر مصرف انرژی و در نتیجه صرفه جویی در هزینه.
امنیت – کنترلر ورا (Vera Edge) می تواند تمام ویژگی های یک سیستم دزدگیر سنتی را ارائه دهد، به علاوه شما می توانید آرامش خاطر ذهنی بیشتری با نصب وسایل امنیتی مانند آشکارسازهای دود و مونواکسید کربن داشته باشید. با اضافه کردن دوربین ها، قفل درب ها، حسگر های درب / پنجره و آلارم ها، امنیت در سطح حرفه ای را تجربه نمایید.
اس ام اس/ایمیل – پست الکترونیک و یا متنی از طریق اس ام اس زمانی که فرزند شما به خانه می رسد و یا نشتی آب در زیر زمین باشد دریافت کنید.
با VERA EDGE هر خانه ای می تواند به یک خانه هوشمند تبدیل شود
اگر شما فکر می کنید که خانه یا محل کار شما نیاز به سیم کشی و یا آماده سازی ویژه برای تبدیل شدن به یک خانه هوشمند را دارد، اشتباه می کنید. با کنترلر خانه هوشمند ورا (Vera Edge) هر خانه و یا محل کاری می تواند هوشمند شود. شما می توانید از همین الان شروع کنید. Vera Edge با استفاده از ارتباطات بی سیم به «گفتگو» با وسیله ها مانند قفل درب، سنسور دما، دیمر، و غیره بدون هیچ سیم اتصالی می کند. شما برای شروع فقط به یک کنترل کننده Vera Edge و یک یا چند وسیله برای کنترل شدن نیاز دارید.

رتبه بالا و ویژگی های پیشرفته و در عین حال کاملا مقرون به صرفه
Vera Edge در کیفیت مشابه و در عملکرد نسبت به شرکت های ارائه کننده خانه های هوشمند برتر می باشد. با این حال یک تفاوت بزرگ وجود دارد، با Vera Edge هیچ هزینه ماهیانه ای نیاز نیست.

Vera Edge به شما این امکان را می دهد که با سلیقه خود با ترکیب و تطبیق تولید کنندگان وسیله های هوشمند، خانه خود را هوشمند کنید. شما به یک نام تجاری از قفل درب و یا دوربین و یا ترموستات محدود نمی باشید. کنترلر خانه هوشمند ورا اج (Vera Edge) با اکثر وسیله های هوشمندی که با استفاده از Wi-Fi ارتباط برقرار می کنند سازگار می باشد، همچنین سازگاری تضمین شده با تمام وسیله های زی ویو ارائه می دهد.

اپلیکیشن های ساده و قدرتمند VERA UI7 برای مرورگرها، IOS و آندروید و ویندوز:
تصور کنید قفل کردن درب، خاموش کردن چراغ ها، فعال کردن دزگیر و تغییر وضعیت ترموستات در زمان خواب، همه را با یک لمس. این قابلیت ها تنها آغاز آنچه که Vera Edge می تواند انجام دهد می باشد.

دارای چهار حالت راحت از پیش تنظیم شده (خانه، دور، شب و تعطیلات) که به طور همزمان همه چیز را در سیستم خانه هوشمند شما کنترل می کند، همه آنچه که باید انجام دهید این است که نرم افزار و وسیله ها (دوربین، قفل درب،حسگر درب / پنجره ، ترموستات ، و غیره) را نصب نمایید.
Vera Edge قابلیت های پیشرفته برای ایجاد کنش های خاص برای شما از جمله روشن کردن چراغ ها در غروب آفتاب، و یا هر زمان که یک درب باز شود فراهم می کند. متن هشداری از طریق اس ام اس و یا ایمیل زمان رویداد وقایع دریافت کنید، فیلم هایی را بر اساس رخداد وقایع ضبط نمایید و …
خانه هوشمند خود را با VERA EDGE از امروز تجربه کنید:
با بیش از یک هزار وسیله سازگار امکانات تقریبا بی پایان هستند. از چراغ ها به قفل ها،از ترموستات ها به سنسورهای حرکتی شما می توانید آزادانه از بین ده ها برند شناخته شده جهانی مانند GE JASCO،Honeywell، Kwikset، Leviton، Schlage، Yale، و بسیاری دیگر انتخاب کنید.

با ورا آزادی انتخاب امروز و فردا را تجربه کنید