برترین تلویزیون های هوشمند 4K در سال 2020

این تلویزیون های 4k بهترین کیفیت نمایش ، HDR ، شفافیت صدا و تصویر را به شما ارائه می دهند. همچنین در دنیای امروز نیاز است در خانه همه چیز هوشمند بوده و در کل خانه ای هوشمند داشته باشید ، این تلویزیون ها با خانه هوشمند شما نیز سازگار می باشند.

در گذشته مردم برای تفریح به سینما می رفتند اما در سال 2019 صفحه نمایش بزرگ سینماها تقریبا به وسیله تلویزیون های خانگی به حاشیه رفتند.

البته اگر شما به دنبال برترین تلویزیون در عصر طلایی تکنولوژی باشید به تلویزیونی نیاز دارید به صورت خاص برای این موضوع طراحی و ساخته شده باشد. خوشبختانه ما در حال حاضر در یک دوره طلایی تکنولوژی زندگی می کنیم که انواع صفحه نمایش با کیفیت و ظرافت های مختلف ساخته شده اند. برای مثال تلویزیون هایی ساخته شده که از لحاظ کیفیت نمایش می تواند نسخه نمایی فیلم های حادثه چرنوبیل یا کشتن حوا را آن طور نمایسش دهد که کارگردان آن فیلم انتظارش را دارد.

بعد از ساعت ها گشت و گذار برای پیدا کردن بهترین تلویزیون موجود در بازار ما یک لیست از بهترین تلویزیون های موجود در بازار که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند فراهم آوردیم تا شما بتوانید آن را به خانه هوشمند خود اضافه نمایید.

بعضی از آن ها قیمتی بالا داشته و برخی دیگر قیمت پایین تری دارند ولی در این لیست ما تلویزیون هایی را معرفی میکنیم که کیفیت قابل قبولی دارند.

سامسونگ مدل NU8000

تلویزیون سامسونگ مدلSamsung NU8000
در مورد این مدل ممکن است در بازار صحبت زیادی نشود ولی بدون شک یکی از بهترین ها بوده و یکی از اجناس قابل رقابت از لحاظ قیمت در بازار می باشد.این دستگاه از کیفیت نمایش 55 اینچی HD ultra 4K برخوردار بوده و ورودی Tizenos دارد همچنین با سیستم خانه هوشمند Smart Things نیز سازگار می باشد. این تلویزیون هوشمند بوده و دسترسی به تعداد نامحدود نرم افزار را ارائه می دهد ، مانند : Amazon prime , youtube , Netfix

این تلویزیون دارای حاشیه باریک بوده که با پشت انحنا دار یک ساختار زیبا را به شما ارائه می دهد ، همپنین تصویر با روشنایی بالا را می تواند نشان دهد.

در این تلویزیون کیفیت صدا هم مناسب است اما به دلیل نازک بوده و باریک بودن حاشیه نمی توان از آن کیفیت خیلی خوب صدا را انتظار داشت.

اگر شما به موسیقی علاقه دارید و دوست دارید با تلویزیون خود موسیقی گوش دهید باید بگوییم این تلویزیون برای شما خیلی مناسب نیست و باید به همراه این تلویزیون یک دستگاه soundbar هم تهیه کنید.

این تلویزون قابلیت اضافه شدن به سیستم خانه هوشمند ورا را دارا می باشد.

سونی مدل AF9

این دستگاه در حالی که زیاد پر مخاطب در بازار نیست باید بگوییم یکی از بهترین ها در عرصه نمایش به حساب می آید.

Sony AF9 مجهز به پنل صفحه نمایش 65  اینچی UHD با پردازنده تصویری SHimate X1 و فناوری pixel controst booster این کمپانی ، قادر است کیفیت واقعی تصاویر را به نمایش بگذارد.

این دستگاه HDR 10 و  Ddby Vision را پشتیابانی می کند.

این تلویزیون هوشمند بوده و قادر است با خانه هوشمند هماهنگ شود و ویژگی های معمولی یک تلویزیون هوشمند را به شما ارائه دهد.

این تلویزون قابلیت اضافه شدن به سیستم خانه هوشمند را دارا می باشد.

این تلویزیون کیفیت صدای فوقلاده ای دارد و اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با تلویزیون خود موسیقی گوش می دهد باید بگوییم این تلویزیون برای شما بسیار مناسب است و شما نیاز به اضافه کردن آمپلی فایر یا سایر تجهیزات صوتی را به تلویزیون خود نخواهید داشت.

ال جی مدل E8

این دستگاه ساختار زیبای شرکت و همچنین شفافیت تصویر هم خانواده های خود را ادامه داده است. این تلویزیون دارای صفحه نمایش 55 اینچی عالی می باشد.

این تلویزون قابلیت اضافه شدن به سیستم خانه هوشمند فیبارو را دارا می باشد.

Sub-4K در این تلویزیون پشتیبانی می شود و شما می توانید محتواهای خود را همان کیفیتی که میخواهید مشاهده نمایید.

این تلویزیون کیفیت صدای فوقلاده ای دارد و اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با تلویزیون خود موسیقی گوش می دهد باید بگوییم این تلویزیون برای شما بسیار مناسب است و شما نیاز به اضافه کردن آمپلی فایر یا سایر تجهیزات صوتی را به تلویزیون خود نخواهید داشت.

سونی مدل XF9005

در انتهای لیست تلویزیون های سونی با بودجه کمتر XF9005 قراردارد ، قیمت این دستگاه مناسب است ولی باید گفت کیفیت خوبی در مقایسه با قیمت خود دارد.

این دستگاه دارای حاشیه کم می باشد و این زیبایی خاصی را به این تلویزیون بخشیده است.

این تلویزون قابلیت اضافه شدن به سیستم خانه هوشمند را دارا می باشد.

این دستگاه از Android TV پشتیبانی می کند و با وجود ایرادات جزئی در پلتفرم هوشمند همچنان یکی از پلتفرم های خوب در میان تلویزیون های هوشمند می باشد.

کیفیت صدای این دستگاه با در نظر گرفتن قیمت آن خوب است ولی نمیتوان آن را با دستگاه های صوتی قوی مقایسه کرد.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به موسیقی علاقه داشته و دوست دارید با تلویزیون خود موسیقی گوش دهید این تلویزیون برای شما مناسب نخواهد بود.

سامسونگ مدل Q6F

یکی دیگر از مدعیان قابل رقابت در میان پرچم داران تلویزیون ، سامسونگ مدل Q6F می باشد. این تلویزیون دارای ویژگی های خیره کننده می باشد ، می توان گفت این همه ویژگی در یک تلویزیون در هیچ مدلی جز سامسونگ مدل  Q6F به صورت یکجا وجود ندارد.

این تلویزون قابلیت اضافه شدن به سیستم خانه هوشمند ورا را دارا می باشد.

کیفیت نمایش رنگ ها در این تلویزیون بازطراحی شده به به شکل خیره کننده ای بهبود یافته اند.

این دستگاه دارای کیفیت صدای قابل قبول می باشد و همچنین از دستیار صوتی Bixby پشتیبانی می کند.

نوشته شده توسط خانه هوشمند کیان دور اندیش در تاریخ 20/07/15 ساعت 2020 جولای 15 | تعداد دیدگاه‌ها: ۰ دیدگاه | دسته‌بندی: خانه هوشمند | برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *